Kia Sportage
1.6 GDI Plus Pack|Trekhaak|Camera
Direct kopen, basisprijs: € 5.395,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.395,-
LEASEPRIJS: € 88,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.079,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Sportage |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDI Plus Pack|Trekhaak|Camera |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 10 mei 2012 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 202.671 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 88,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.395,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 99-XBL-2 |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 99 kw / 135 pk |
| Laadvermogen: | 550 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor